Fabregas na protest nepřišel na trénink Arsenalu

6. července 2011 v 11:40 |  Football

Cesc Fabregas chce do Barcelony ale klub za něj požaduje příliš mnoho než aby Barca tyto peníze nabídla.On na protest vynechal trénink Arsenalu, což pořádně nadzvedlo A.Wengera


FC Barcelona prostřednictvím víceprezidenta Josepa Maria Bartomeua nabídla minulý týden Arsenalu za Francesca Fabregase 29 miliónů plus Torala a Bellerina v hodnotě 6 miliónů. Tedy dva mladíky, kteří se rozhodli opustit La Masii a odejít do Anglie. Média spekulovaly o možnosti, že se Cesc nepřipojí k týmu na začátek přípravy, aby tak na manažera Wengera více zatlačil.

Kapitán Arsenalu ale do Londýna odcestoval. Podle deníku El Mundo Deportivo dnes Fabregas s Wengerem hovořil a poté se nezúčastnil tréninku společně se spoluhráči i přes pokyn trenéra Gunners. Média v tomto kroku vidí protest, který má dotlačit Arsenal k souhlasu o přestupu na Camp Nou, o kterém se hovoří již třetí rok. Deník dále informuje, že anglický klub je ochotný svého kapitána pustit, ale za částku 35 miliónů eur. Což je téměř polovina, než dle tisku Arsenal požadoval před několika dny.

Tato suma by splňovala představy prezidenta Rosella, který již mnohokrát uvedl, že cena Fabregase je menší než 40 miliónů eur, které Blaugranas nabídlo minulý rok. Je však otázkou, zda bude barcelonské vedení ochotno svou letošní nabídku zvýšit a to i přes fakt, že Cesc je dlouhodobou prioritou pro trenéra Pepa Guardiolu.

Na Camp Nou má namířeno Alexis Sanchez a přestupová částka jeho a Fabregase by překročila sumu, kterou klub na posily vyčlenil, tj. 45 miliónů. Jak ale Mundo Deportivo upozorňuje, v případě prodeje Bojana, Soriana či Jeffrena by klub mohl získal dalších 20 miliónů eur.

TAKHLE TO MOŽNÁ BUDE VYPADAT,AKORÁT ŽE CESC UŽ BUDE V BARVÁCH BARCELONY.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete Fabregase v Barceloně ?

ANO
NE
JE MI TO JEDNO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama